Koža je veľmi kvalitný prírodný materiál, ktorý vydrží veľmi veľa.
Kožená sedačka dáva pocit exkluzivity, luxusu a tým aj výnimočnosti jej majiteľa.
Doprajte si pohodlné a príjemné sedenie vo svojej domácnosti.

Kde kúpiť kvalitnú koženú sedačku?

Takmer všade, ale najväčší výber je v predajni Eurosofa.

EUROSOFA s.r.o.
Rožňavská 1
831 04 Bratislava
www.eurosofa.sk
Mapa
 

Predajní, ktoré ponúkajú kožené sedačky, v poslednej dobe pribudlo. Na našom trhu nájdeme renomované firmy, ktoré ponúkajú svetové značky, ale aj drobnejšie firmy, ktoré ponúkajú aj slovenské produkty. Nie všetky však zaručene ponúkajú aj naozaj kvalitné kožené sedačky. Kde by ste sa mali začať pozerať po kožených sedačkách? Najrýchlejšou cestou je sadnúť si za počítač a prezrieť si ponuky na internete. Na internete nájdete množstvo obchodov, ktoré ponúkajú kožené sedačky. Z pohodlia vášho domova si dokážete „obehať“ niekoľko predajní za veľmi krátky čas. Obchody majú zverejnené aj svoje katalógy, v ktorých sú zakreslené rozmery sedačky, ich charakteristika a niekedy aj cena, takže budete mať celú ich ponuku ako na dlani.
Podľa rozmerov vášho interiéru si na internete vyberiete adekvátny tvar koženej sedačky a jeho dizajn. Môžete sa rozhodnúť či chcete klasické sedačky, alebo rohového typu, alebo sa môžete len inšpirovať pred tým, ako pôjdete do normálneho kamenného obchodu. Práve návštevu kamenného obchodu vám odporúčame!

Problém internetu je v tom, že si nemôžete vyskúšať žiadnu z ponúkaných sedačiek. Preto práve návšteva kamenného obchodu by mala byť vašou prioritou. Sami na vlastné oči sa presvedčíte z akého kvalitného materiálu je sedačka vyrobená. Rukou si vyskúšate, či je pre vás povrch príjemný, alebo nie.

Ak si kúpite sedačku cez internet, tak sa môže stať, že vám nebude vyhovovať jej tvrdosť. Pre niektorých ľudí je tvrdosť, resp. mäkkosť, rozhodujúcim faktorom. V normálnom obchode si môžete na sedačku aj sadnúť a možno práve tam zistíte, že chcete, aby vaša kožená sedačka mala hlboký sed, to cez internet rozhodne nezistíte.

Veľká výhoda kamenných obchodov je v tom, že sa môžete poradiť priamo s predajcami, ktorí vám istotne veľmi radi poradia a pomôžu vám k čo najlepšiemu výberu. Práve informácie sú veľmi dôležité pri výbere, pretože kožená sedačka vám vydrží naozaj veľmi dlho a nekupujete ju iba na pár rokov. Poradia vám aj aké čistiace prostriedky sú vhodné, konkrétne na tú vami vybranú sedačku, a ako správne ju máte čistiť. A samozrejme aj prípadná reklamácia je omnoho jednoduchšia, ako keby ste si koženú sedačku objednali iba cez internet.